Nowy (lepszy) gamesite

Organizując Polish Legacy Championship walczymy z siłami zła i szeroko pojętymi przeciwnościami losu. Wynikiem tej walki jest poniższa, spora zmiana organizacyjna. Szczęśliwie dla wszystkich – zmiana na lepsze.

Dokładnie tydzień temu Hotel Światowit, w którym rozgrywaliśmy grudniowy Trial 4, poinformował nas, że zarezerwowana przez nas wcześniej sala przeznaczona będzie (wraz ze wszystkimi innymi) na rzecz ponad 200 osób uchodzących przed wojną w Ukrainie. Rozumiejąc powagę i nadrzędność tej sytuacji, postanowiliśmy znaleźć inne miejsce, które zapewni Wam wszystkim standard godny mistrzostw Polski w najlepszym formacie MtG. Jak nietrudno się domyślić, niełatwo znaleźć takowe w miesiąc przed szczytem okresu komunii, wesel i imprez okolicznościowych, dlatego też nasze święta były bardzo gorące oraz pracowite.

Efektem tych wysiłków jest jednak miejsce jeszcze lepsze od poprzedniego, zapewnione przez Boutique Hotel przy al. Piłsudskiego 10/14. Dla tych, którzy gościli na grudniowym Trialu, informujemy, że nowy gamesite znajduje się od poprzedniego w odległości 7 minut spaceru po Piotrkowskiej Dla tych, którzy przybywają do Pięknego Miasta Łódź po raz pierwszy nasze satelity przygotowały zaawansowane symulacje dotarcia do centrum z dworca Łódź-Fabryczna, wraz z oznaczeniem punktów orientacyjnych.

Słowem – jesteśmy tuż obok, ciągle w samym centrum, w jeszcze lepszej sali, z ofertą noclegową dla graczy spoza Łodzi (jej szczegóły mamy otrzymać jutro). Centrum przesiadkowe, Galeria Łódzka, restauracje, kino i Piotrkowska – dokładnie naprzeciwko lub tuż obok, więc raczej się nie zgubicie. A co do wsparcia sytuacji gości Hotelu Światowit, to już niebawem dorzucimy swoją małą cegiełkę.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *